گارانتی برگشت وجه : آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های ماست در این راستا میکوشیم تا هر سفارش را در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری عزیزمان برسانیم، لذا تنها شرط لازم آن است که کالای خریداری شده از بسته بندی اولیه خارج نشده باشد. در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا توسط فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد. در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

ولی قوانینی برای این ضمانت برگشت هفت روز وجود دارد که عبارتند از:

۱:امکان عودت کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسنات نرخ ارز در بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد.

۲:کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوش باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این ضمانت می گردد.

۳:استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود.

۴: عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتریان عزیز است، از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزئیات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

گارانتی برگشت وجه | سیسمونی نوزاد مشهد | خرید سیسمونی نوزاد مشهد | سیسمونی مشهد | سیسمونی بارنی | خرید سیسمونی کودک | سیسمونی نوازد در مشهد

۵:در صورتی که محصولی خریداری شد پس از دریافت کالا تصویر روی جعبه با نمونه خریداری شده مطابقت نداشت به هیج عنوان اجازه باز کردن جعبه ی دریافت شده را ندارید و باید مراتب به فروشگاه اعلام گردد،و اگر جعبه مورد نظر باز گردد،ضمانت ساقط شده و پس گرفته نمی شود.

۶: اگر پس از خرید محصول مشتری عزیز منصرف گردد بلافاصله باید مراتب را به فروشگاه اطلاع دهد و در صورت ارسال شدن محصول هزینه ارسال و دریافت به عهده مشتری است.

۷: آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به فروشگاه گزارش داده شود.

۸: با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات ، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است چرا که ما محصولات را به باربری های قابل اعتماد خودمان تحویل میدهیم .

۹: مشتریان گرامی دقت فرمایید، کالاهای بهداشتی از قبیل شامپو، پستانک ویا هر محصول بهداشتی دیگر جزو ضمانت نمی باشد و به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

اینستاگرام سیسمونی بارنی